NonNews:Kaczyński reklamuje pelerynki za 9 zł

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Czyż nie wygląda to dumnie?

21 sierpnia 2017

Jarosław Kaczyński wraz ze swoim dobrym kolegą, Joachimem Brudzińskim wspiął się na szczyt góry Koziarz w perynie przeciwdeszczowej ze sklepu Presto.

Nawiązaliśmy z rządem umowę o długoterminowej współpracy, dzięki czemu możemy dostarczać peleryny przeciwdeszczowe dla samego Prezesa – mówi przedstawiciel sklepu PrestoWarto zwrócić uwagę na to, że peleryna dumnie prezentuje barwy narodowe oraz godło IV RP. Zamierzamy sprzedawać te pelerynki pod hasłem „Teraz i ty możesz poczuć się jak Zbawca Narodu!” za jedyne 9 zł. Jest pan zainteresowany? Jakby co to możemy stargować do 8,90…

Przy okazji zostaliśmy zapewnieni, że artykuł 15. ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych[1] nie został złamany wbrew temu co twierdzą żydomasońskie media, bo cóż może być dumniejszego niż pierś samego Wielkiego Prezesa? Potem przedstawiciel firmy dodał jeszcze, że artykuł 16. tejże ustawy[2] zostanie zmieniony jeszcze dziś w nocy, więc nie ma się czym przejmować.

Próbowaliśmy zapytać Prezesa jak wpadł na tak genialny pomysł, ale niestety akurat krzyczał do telefonu coś o motorówkach i Adrianach. Któż może wiedzieć, jakie umowy reklamowe zawrze jeszcze Prezes. W końcu ktoś musi zapracować na 500+.

Źródło[edytuj]

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Godło i barwy Rzeczypospolitej Polskiej są umieszczane, a hymn Rzeczypospolitej Polskiej wykonywany lub odtwarzany w sposób zapewniający im należną cześć i szacunek
  2. Symbole Rzeczypospolitej Polskiej nie mogą być umieszczane na przedmiotach przeznaczonych do obrotu handlowego