Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

NonNews:Kaczyński utracił cnotę!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
„...zdradził własne ideały.”

14 sierpnia 2010

Jarosław Kaczyński przyznał na zamkniętym spotkaniu PiS, że utracił cnotę.

Straciliśmy cnotę – stwierdził prezes głównej partii opozycyjnej – a nie zarobiliśmy ani rubla.

Prezes brzmiał jak człowiek, który czuje, że zdradził własne ideały. – komentuje jeden z członków PiS obecny na spotkaniu.

Paparazzi renomowanych, opiniotwórczych dzienników już polują na nową partnerkę (lub nowego partnera) prezesa. Nie ustają także spekulacje na ten temat. Swego czasu cała Polska z wypiekami śledziła platoniczny romans Kaczyńskiego z posłanką Szczypińską. Poseł Janusz Palikot posądzał swego czasu o homoseksualizm – teraz przekona się, czy miał rację.

Specjalne oświadczenie w tej sprawie wydał również Episkopat. Czytamy w nim: Jarosław Kaczyński jest człowiekiem prawym i sprawiedliwym, jego stwierdzenie na pewno nie miało sensu dosłownego, tylko moralny – pokuta w postaci sowitych datków na Świątynię Opatrzności Bożej zmyłaby wszelki grzech, jak podaje KKK.752, na rany Chrystusa Zbawiciela.

Żydy, to wszystko Żydy, oni za tym stoją, my wiemy, oni krzyż, nasz symbol, symbol Polski, my w imię Miłości Bożej idziemy ich gromić! – bardziej dosadnie komentują tzw. „obrońcy krzyża”.

Ekipa Nonsensopedii wciąż pracuje nad tą sprawą.

Źródło[edytuj • edytuj kod]