NonNews:Klub brodaczy pomylony z terrorystami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

13 października 2015

Hmm… ja akurat wcale nie widzę podobieństwa

Europa z coraz większym niepokojem patrzy na wydarzenia na Bliskim Wschodzie. Obawy te z pewnością nie są bezpodstawne, ale co niektórym te dotyczące ISIS udzielają się nawet odrobinę za bardzo.

Wczoraj szwedzka policja otrzymała zgłoszenie dot. grupy ludzi zbierającej się wokół ruin zamku. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie dwa detale. Otóż wszyscy zgromadzeni to brodacze w nietypowych ciuchach, którzy na owych ruinach zamku umieścili czarną flagę z niewyraźnymi napisami i skrzyżowanymi mieczami. Dla niektórych sprawa była jednoznaczna, przez co została wezwana policja w celu zweryfikowania zaistniałej sytuacji.

Na szczęście głowy wszystkich policjantów pozostały na szyjach, bowiem okazało się, że był to zjazd Klubu Bearded Villains. Owa organizacja zrzesza, jak sama nazwa mówi, różnorodne czarne charaktery takie jak metalowcy, hipsterzy, geniusze zła i inne postaci z półświatka które łączy jedna cecha: Chęć zdobycia władzy nad światem. Noszenie epickiej fryzury twarzy.

Oczywiście policjanci po zbadaniu sprawy grzecznie przeprosili i pozwolili owej organizacji kontynuować zebranie w spokoju, choć pewien niesmak nadal pozostał. Przywódcy Państwa Islamskiego, jednak chcą pozwać Bearded Villains w sprawie plagiatu ich logotypu. Na razie klub jednak wystosował oficjalnego stanowiska. Mamy nadzieję, że ten konflikt zostanie rozwiązany ugodowo, choć mamy co do tego pewne wątpliwości…

Źródło[edytuj]