NonNews:Kolejne państwo ugina się przed homopropagandą

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Już wkrótce tryumf homolobby w Irlandii

23 maja 2015

Stało się. Obywatele Irlandii wbrew namowom księży[1] zdecydowali w referendum o umożliwieniu małżeństw jednopłciowych. Za głosowało 62% społeczeństwa, pozostali to byli członkowie IRA oraz Polacy na emigracji wyposażeni w lewe dokumenty tożsamości pracujący na zmywaku. Irlandia jest 19. krajem na świecie i 14. w Europie, który zdecydował się na ten krok.

Sprawa odbiła się szerokim echem w Polsce, a zwłaszcza wśród naszej prawie milionowej emigracji. Pół godziny po ogłoszeniu wstępnych wyników referendum powołane zostało Stowarzyszenie na Rzecz Wolności Irlandii, które wystosowało list do prezydenta Polski o wzięcie ich pod opiekę. Autorzy listu domagają się zajęcia w trybie natychmiastowym Dublina i okolic przez polskie wojska, argumentując, że ten rejon zamieszkany jest wyłącznie przez prawilnych Polaków, którzy nie godzą się na podobne czyny przeciwko moralności. Straszą naszego prezydenta, że w wypadku odmowy nie udzielą mu poparcia w jutrzejszych wyborach. Prezydent jednak pozostaje nieugięty.

Kraje demokratyczne, jak na przykład Polskę, odróżnia od krajów niedemokratycznych, jak na pżykład Rosji, że szanują one reguły dyplomatyczne i międzynarodowe umowy, dlatego jakiekolwiek działania są wyklóczone – czytamy w oświadczeniu wystosowanym do stowarzyszenia. – Poza tym zawsze mogą państwo zmienić pracę, wziąść kredyt i wrócić do naszego mlekiem i miodem płynącego kraju.

W odpowiedzi stowarzyszenie nie pozostawia na prezydencie suchej nitki, tłumacząc, że bardziej niż przez homoseksualistów czują się wyruchani w dupę przez niego i nie wrócą na pewno. Wielu planuje zmienić obywatelstwo na rosyjskie i wystosować prośbę o wzięcie Dublina pod opiekę do Władimira Putina. Wołodia zaciera ręce.

Co ciekawe chętni powrotu emigrantów nie są sami mieszkańcy Polski:

Wyjechało toto takie do tej Irlandii, do tych pedałów i tera jak wróci, to se bedzie tu chciało takie same dzicz wprowadzać – mówi pan Zdzisław z Sokółki koło Sadownego. – Najpierw śluby pedałów, potem islamisty przyjado tu z kozami i takich samych praw bedo chcieli! Nie damy im naszych synów i ich dup! Bić pedałów!

Po tym okrzyku pan Zdzisław zaatakował dziennikarza Przedjutrza, który z nieznanych przyczyn jawił się mu jako przedstawiciel lobby homoseksualnego. Z drugiej strony Ruch Ludowo-Narodowy chce przesyłać do Irlandii broń do, jak podkreśla, walki z pedałami. O dalszym rozwoju wypadków będziemy informować wkrótce.

Przypisy

  1. A może właśnie dzięki nim?

Źródło[edytuj]