NonNews:Koniec Nonsensopedii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

1 kwietnia 2014

Informujemy, że dziś o północy portal nonsensopedia.wikia.com przestanie funkcjonować z przyczyn niezależnych od nas. Powodem jest zbyt duża liczba pozwów sądowych, które przyszły na adres Wikii.

Z informacji nam udzielonych wynika, że w ostatnim czasie nadeszło łącznie ponad 400 skarg dotyczących zawartości Nonsensopedii, obrażającej chrześcijan, pedałów, nauczycieli, administratorów Nonsensopedii, koty... ogólnie wszystko i wszystkich. Aby uniknąć odpowiedzialności karnej, serwis Wikia zdecydował się na usunięcie całej Nonsensopedii.

Prawdopodobnie nie da się tego odwrócić, jednak miłym akcentem byłoby wysyłanie na adres kontakt@nonsa.pl chociaż symbolicznych ilości ziemniaków i budyniu.

Chcieliśmy także podziękować wszystkim czytelnikom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata.

Administratorzy Nonsensopedii


Uwaga: okazało się, że ilość ziemniaków wysłanych na maila była tak duża, że udało się za nie wynająć adwokata, reprezentującego nas w sądzie w San Francisco. Zapowiedział on, że podczas rozprawy rozrzuci akta sprawy po całej sali i powie sędziemu, że jest czarnoskórym Żydem i gdy przegra, złoży doniesienie w sprawie dyskryminacji. Tak więc na dzień dzisiejszy Nonsensopedia jest uratowana.

A budyń został zjedzony. Ciekawe, ile trzeba będzie nic nie robić, żeby spalić te kalorie.

Zobacz też[edytuj]