NonNews:Koniec jest blisko!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z NonNews:Koniec jest blisko)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
O tym możecie zapomnieć[1]

27 sierpnia 2016

Koniec jest blisko! I nie, nie remontu mostu ani świata, acz… wakacji, a zatem opierdalania się! Choć można powiedzieć, że dobiegły końca szybciej, niż się zaczęły, to i tak znaczy że musicie, dzieci, wrócić do swojej czarnej, szarej czy jakiej tam macie, szkolnej atmosfery. Także pakujcie manatki, dziatki niejadki!

Przywita was Mister Giertych z wyrazem uszczęśliwienia na twarzy, po czym wycałuje i objaśni program „Zero tolerancji dla przemocy w szkole”.

No ale, co zrobić poza leżeniem na podłodze lub kafelkach, obracaniem się i narzekaniem wymieszanym z płakaniem – w końcu $3k0ł@ b@w!, $3k0ł@ ó¢3y, $3k0ł@ wyh0wóje – jak to mówią niesamowici „asi-pierwszacy” z pewnością również uczęszczający do waszej szkoły.

Znowu będzie upiorny wuefista deptał grubasom po piętach, a pani od wychowania do życia w rodzinie, czy też wychowania do żulerstwa, w zależności od budżetu szkoły, znowu nie będzie wierzyć w wasz nagły ból brzucha, nawet jeśli to nie będzie jedynie głupia wymówka, by jechać do domu.

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. No, chyba że na informatyce