NonNews:Małysz & Podolski Show

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Łukasz jak większość z nas uległ modzie na małyszowe gadżety i na spotkanie z Adamem przybył w koszulce z jego podobizną
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

2 stycznia 2007

Podczas konkursu skoków w Ga-Pa, Adam Małysz spotkał się z piłkarzem Bayernu Monachium – Polakiem – Łukaszem Podolskim. Wielki show przygotowała telewizja RTL, lecz po konkursie Podolski poszedł do Małysza już prywatnie i rozpoczął rozmowę mówiąc: „Siemka!”.

Łukasz dał mi swoją koszulkę, a ja mu narty. Bardzo fajny chłopak i świetnie mówi po polsku – opowiadał Małysz. – Spytałem go czemu 1 stycznia taki rześki jest, a on rzekł, że nie może się nawet w sylwestra napić, bo gdyby poszedł do knajpy i kupił sobie choćby sok, to w niemieckiej prasie i tak, by napisano, że pił go z wódką.

Ponadto Adam rozmawiał z Łukaszem o Rasiaku, O tym, że wieś Wisła w dobrych czasach nazywała się Weichsel i była niemiecka, a także o tym, że gdy Krzysztof Kononowicz dojdzie do władzy, to nie będzie niczego.

Bes sęsu.. – jak zwykle skomentował Jasiu Śmietana. – A na co Lukasowi narty ?!!! Skoro i tak nie pasujom bo ma nogi jak Podolski złodziej...

Polski zaimponował mi na mundialu tym, że nie śpiewał niemieckiego hymnu podczas gdy Klose darł się w nieme głosy – powiedział anonimowy obserwator.

Po rozmowie z Podolskim, do Małysza podbiegł serwisant i upomniał go, by nie denerwował ludzi, bo się wszyscy wkurzają, jak mówi o dwóch dobrych skokach. – To ja od dziś będę mówił o coraz lepszych skokach – odpowiedział Adam. – Żeby następny był lepszy od poprzedniego. Więc mówię wam: będę skakał coraz lepiej... a jak nie, to Artur Boruc, po zdobyciu mistrzostwa Szkocji z Celtikiem stawi kibicom Legii piwo... Czy widzę jeszcze szansę na wygraną podczas Turnieju Czterech Skoczni? W takich warunkach nic nie jest niemożliwe. Ja będę walczył. Dziś powiało innym, jutro powieje i mnie – zakończył nasz najlepszy skoczek. Po chwili jednak dodał: Jestem wkurzony jak nigdy. Jedyne co dobre to to, że mój rekord skoczni ocalał.

Źródło[edytuj]

  • Małysz - Podolski show, Onet.pl, 2 stycznia 2007.
  • Małysz: upomniał mnie, bym nie denerwował ludzi, Onet.pl, 2 stycznia 2007.
  • Adam Małysz wkurzony jak nigdy!, Onet.pl, 2 stycznia 2007.