NonNews:Macierewicz uczestnikiem kraksy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

25 stycznia 2017

W Lubiczu Dolnym (okolice Torunia) doszło do kraksy, w której uczestniczyły osiem pojazdów. Wśród nich znalazły się dwie rządowe limuzyny, w których podróżował Antoni Macierewicz.

Przedjutrze jako pierwsze dowiedziało się, po co szef MON odwiedził gród Kopernika. Jak się okazało, minister osobiście odwoził Bartłomieja Misiewicza do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Tam na polecenie Macierewicza, redemptoryści nałożyli na studenta szlaban, by ten nie mógł już imprezować na koszt podatnika.

Do wypadku doszło o godzinie 19. Droga jest całkowicie zablokowana. Antoni Macierewicz już bezpiecznie wraca do Warszawy, ale już doszukał się spisku na swoje życie. Nieoficjalnie mówi się, że sprawcą wypadku był mieszkaniec pobliskiej Brzozy Toruńskiej, który wracał zmęczony do domu.

Szef BOR stwierdził, że winnym wypadku był GPS (produkcji niemieckiej), który pokazywał złą trasę. Urządzenie po naniesieniu danych (cel: Warszawa, omijaj A1 i miejscowość Brzoza przy E91 itd.) pokazało rzekomo bezpieczną i szybką drogę.

Źródło[edytuj]