NonNews:Marihuana pomaga na wszystko

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

16 listopada 2017

Amerykańska firma Briteside rozpoczęła dość nieszablonową kampanię reklamową. Firma oferuje dostawy świeżutkiej marihuany wprost pod drzwi klientów.

Reklama rozpoczyna się klasycznie – od pytań w stylu „Czy masz już dość?”, „Czy nie wCenzura2.svgia cię życie?”, „Czy podczas rysowania nie boli cię ręka?”. Oczywiście że w twoim życiu brakuje MARIHUANY! Ona pomaga na wszystko babciu, na wszystko.

Ze spota dowiadujemy się, że skutki uboczne mogą obejmować euforię, zwiększony apetyt i niekontrolowane chichotanie. Tetrahydrokanabinol może również wywoływać odczucie egzystencjalnego dobrego samopoczucia i bezwzglęgnego optymizmu, cokolwiek by to nie miało znaczyć. Warto dodać, że pada również zdanie tak, to jest prawdziwa firma. Dziękujemy za upewnienie nas, bo zaczynaliśmy mieć wątpliwości. Całości akompaniują sceny z bardzo… rozwesolonymi ludźmi.

Niestety, gdy próbowaliśmy coś zamówić, okazało się, że firma nie realizuje dostaw do Polski. Ale nic straconego! Nonsensopedia Labs poleca Humorol, wyrób medyczny, który leczy dokładnie te same objawy i jest dostępny legalnie w większości cywilizowanych państw świata[1]. Korzystajcie póki możecie, bo podobno już ktoś podkablował Błaszczakowi, że szkalujemy Prezesa i spółkę.

Co tam tak wyje pod oknem…?

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. Na przykład w Chinach i Korei Północnej jest zabroniony