Wpadnij na naszego Discorda pogadać z innymi ludźmi tworzącymi Nonsensopedię!

NonNews:Nadchodzi moda na nowoczesne pasy cnoty

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

4 grudnia 2006

Jak podaje zaprzyjaźniony z nami portal, pasy cnoty znów wchodzą w modę. Najnowszy model charakteryzuje się oszczędnością materiału i wysoką pragmatycznością.

Oszczędne i niezwykle skuteczne pasy cnoty stały się ostatnim hitem sezonu. Można natknąć się na nie niemal w każdym miejscu, nie znając nawet dnia ani godziny. Z wyglądu przypominają zwykłą kłódkę, ale zakładane na genitalia niezwykle skutecznie spełniają swoją rolę.

Jak dowiedzieliśmy się, jeden z mieszkańców podłomżyńskich wsi powrócił do domu właśnie z takim pasem. Jeśli wierzyć przybyłym na miejsce policjantom, „opasany” był pijaniusieńki (2.5 promila krwi w alkoholu) i nawet nie potrafił powiedzieć – kto mu go założył.

Jednocześnie okazało się, iż jest on poszukiwany listem gończym, ale to już inna para kaloszy. W każdym razie został rozkuty, zaś wszystkie okoliczne panny jęknęły. Nie wiadomo jednak czy z ulgi czy z zawodu. Choć tak naprawdę różnica między jednymi (ulgowymi) czy drugimi (zawodowymi) jest niewielka i waha się w granicach 100PLN, ale to tak na marginesie.

Rzecznik łomżyńskiej policji powiedział, że sprawców tego dowcipu będzie ścigać jak mu każą.

Źródło[edytuj • edytuj kod]