NonNews:Narodowcy przechodzą na wykop.pl

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dzisiejsza manifestacja, na której widać połowę uczestników

6 listopada 2016

Polscy narodowcy – elita narodu, dążąca do tzw. zmasakrowania lewaków domagała się wczoraj przywrócenia profili na Facebooku. W tym celu zgromadzili się przed siedzibą firmy i zaczęli protestować przeciwko polityce portalu. Jako, że manifestacja nic nie dała, to Artur Zawisza krzyknął, że ma dosyć żydowskiego spisku i przechodzą do polskiego portalu o charakterze rasistowskim, ksenofobicznym i nacjonalistycznym – wykop.pl.

We wczorajszym proteście przed siedzibą Facebooka uczestniczyły takie organizacje, jak: Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny, Ruch Narodowy oraz policja, która jako jedyna wiedziała, po co stoi. Według manifestantów Facebook łamał prawo, bo niby cenzuruje. Swoje oświadczenie przekazał Richard Allan, który stwierdził, że prawica przegięła pałę. Dopiero po godzinie krzyczenia i demolowania przystanków Artur Zawisza zorientował się, że to tylko portal Marka Zuckerberga i że mają prawo prowadzić jak chcą, bo to nie państwówka. Aby źle nie wypaść, to organizator krzyknął Przechodzimy do wykopu! Jutro gromadzimy się tutaj ponownie o godzinie 10!

W dzisiejszej manifestacji wszyscy uczestnicy (26 osób, którym udało się nie pójść do kościoła) zarejestrowały się na portalu Michała Białka, by tam bezkarnie popierać Grzegorza Brauna, Mariana Kowalskiego, Artura Zawiszę oraz najnowsze gacie z logiem powstania warszawskiego. Na chwilę obecną powstało 196 nowych kont, z czego 125 zbanowano (okazały się one multikontami), a 13 kolejnych zablokowano, gdy okazało się, że założył je ośmioletni Bartek. Jak na razie cieszy się głównie właściciel portalu, który w związku z większym ruchem dogadał się z producentem piwa Żubr w celu nowej reklamy.

Narodowcy planują zorganizować kolejną akcję 11 listopada. W tym celu wykorzystają konia trojańskiego (taktykę zaproponował jeden z uczestników, który przerabia na języku polskim mitologię grecką i twórczość Homera) w postaci wozu TVN, który podjedzie pod siedzibę portalu i wysadzą budynek. Rzecz jasna nadal narodowcy będą zachęcać innych do konkurencję.

Źródło[edytuj]