NonNews:Nasi tym razem nie zawiedli

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

8 czerwca 2013

Kompromitacja Polski w piłce nożnej tym razem przeszła samą siebie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu kibice po meczu nie czuli się zawiedzeni. Kibice polskiej drużyny w ogóle nie narzekają na wynik meczu, ponieważ większość z nich wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, co się naprawdę wydarzyło.

Po wczorajszym meczu większość uczniów nie musi się obawiać wrednych nauczycielek geografii, które lubią stawiać złośliwe pytania, takie jak np. Ile jest krajów na świecie. Błyskotliwy uczeń odpowie, że na pewno więcej niż 134, bowiem polska reprezentacja narodowa nie potrafiła wygrać z krajem, który w rankingu FIFA jest właśnie na tym miejscu. Niektórzy twierdzą, że jeszcze kilka meczów i wszyscy Polacy będą potrafili powiedzieć, ile jest krajów na świecie bez pomocy Google.

Wracając do sedna tematu wczorajszy mecz posiada bardzo dużą wartość edukacyjną – między innymi dowiedzieliśmy się się, że Mołdawia posiada drużynę piłkarską, której piłkarze wiedzą nawet, że trzeba strzelać do bramki przeciwnika.

Według ekonomistów, Mołdawia może się okazać krajem bardzo atrakcyjnym turystycznie, toteż biura podróży już zacierają ręce i planują niebawem przedstawić klientom niezwykle atrakcyjną ofertę wakacji w Mołdawii wraz z kompleksowym zwiedzaniem mołdawskich stadionów, ażeby pokazać turystom, z kim Reprezentacja Polski może jeszcze zremisować.

Źródło[edytuj]

  • [1], 8 czerwca 2013.