NonNews:Niemcy stworzyli wehikuł czasu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Prawdopodobny wygląd wehikułu czasu, za pomocą którego Niemcy mordowali Żydów po II wojnie światowej

13 października 2016

Niemcy podczas II wojny światowej stworzyli wiele nowych rzeczy na potrzeby przemysłowego zbrojeniowego. Nowe typy czołgów, udoskonalenie manipulowania społeczeństwem, przemysłowa produkcja mydła dla armii. Wiele projektów odtajniono. Dziś za sprawą przejęzyczenia Adama Michnika wyszła na jaw duża tajemnica – Niemcy mieli wehikuł czasu, by móc zabijać Żydów nawet po przegranej wojnie.

Według tajnych akt Niemcom udało się zabić 8818 Żydów w wyniku różnych podróży w czasie. Wśród ofiar znaleźli się rodzice Adama Michnika. Ojciec Ozjasz Szechter został zabity przez Niemca przebranego za SB-eka. Z kolei Helena Michnik zmarła w wyniku zawału serca wywołanego przez Szkopów, którzy ukradli z przyszłości kasetę VHS z Egzorcystą i zmusili ją do oglądania filmu.

Wehikuł czasu wykorzystywano w latach 1940-1942. Ze względu na duże koszty eksploatacyjne wehikuł porzucono i przeniesiono do muzeum. W 1945 roku Rosjanie niechcący zniszczyli maszynę, myśląc, że to elementy służące do destylacji wódki. Wypowiedź Adama Michnika do niemieckiego Der Spiegla wywołała burzę. Nieoficjalnie wiadomo, że Bogusław Wołoszański zna miejsce, w którym znajdują się notatki opisujące budowę i działanie maszyny.

W nagrodę za odtajnienie jednego z większych skandali maszyna zostanie wybudowana i użyta w celu odzyskania rodziców Michnika i przeniesienia ich do 2016 roku.

Źródła[edytuj]