NonNews:Niemcy wracają do korzeni

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Angela zawczasu zamawia pięć piw
Zwykły rysunek czyż nie?[1]

15 stycznia 2015

Po atakach na redakcję Charlie Hebdo kanclerz Niemiec Angela Merkel wydała oświadczenie rządowe w tej sprawie. W perspektywie zamierza też ogłosić plan walki z terroryzmem.

Antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem. – Możemy przeczytać w oświadczeniu. – To samo dotyczy także ataków na meczety.

W ramach walki z terroryzmem kanclerz sugeruje reaktywować też w trybie pilnym polskie obozy koncentracyjne znajdujące się na historycznym terenie Niemiec. Chodzi o obiekty w miastach Oświęcim, Sztutowo czy Treblinka. Premier Ewa Kopacz wyraziła zadowolenie, gdyż w związku z tym powstanie kilka tysięcy nowych miejsc pracy dla Polaków, oferta adresowana będzie bowiem przede wszystkim do polskich kibiców klubów piłkarskich.

– Zatrudnienie polskich kiboli umożliwi gigantyczne oszczędności na szkoleniu z nienawiści rasowej dla SS-mannów – tłumaczy Kopacz. – Kibice wyssali rasizm i sadyzm z mlekiem matki.
– Nie jestem Charlie. Jestem za karą śmierci – dodaje wyjątkowo bez złośliwości Janusz Korwin-Mikke.

Pomysł został też entuzjastycznie przyjęty przez obywateli zarówno Polski jak i Niemiec.

– Rozstrzelać w pizdu wszystkich! – stwierdza pragnący zachować anonimowość wykładowca wyższej uczelni technicznej, rysując na tablicy rozkład sił działających na cztery nity na skutek przyłożonej siły 100 kN.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy też przedstawicieli lewicy, ale niestety wszyscy zdążyli już wyjechać do Izraela.

Przypisy

  1. A teraz przypatrz się uważniej

Źródło[edytuj]

  • Onet, 15 stycznia 2015.