NonNews:Nonsensopedia ma 17 000 haseł

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dziś 17 000 haseł, jutro narodowy agraryzm

23 listopada 2014

Dziś jest ten dzień. Dzień, w którym niemożliwe stało się możliwe. Państwowej Komisji Wyborczej udało się podać wyniki wyborów do sejmików, a my przekroczyliśmy magiczną barierę 17 000 haseł. Szczęśliwym hasłem został Józek Bryjka.

Postanowiliśmy zapytać o to doniosłe wydarzenie kilku różnych ludzi. Oto efekty:

  • Józef Piłsudski, biurokrata portalu: (jedząc kiełbasę) To wspaniałe osiągnięcie było możliwe tylko dzięki wzmożonej pracy kolektywu użytkowników, który ochoczo wziął się do pracy w imię budowy ojczyzny silnej, wspaniałej i potężnej. Tylko dzięki waszemu poświęceniu było to możliwe.
  • Janusz Piechociński: Dobry wynik w tych wyborach jest tylko wstępem do tego, co nasza partia potrafi. Planujemy już ekspansję maf... partyjną zarówno na wschód jak i na zachód. Tak wspaniały wynik nie byłby możliwy do osiągnięcia, gdyby nie wsparcie ze strony Państwowej Komisji Wyborczej oraz Nonsensopedii, na której nasi wyborcy napisali 17 000 haseł... Jak to nie wszyscy głosowaliście na PSL? Przecież PKW miała się o to postarać!
  • Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk: Nonsensopedia obraża papieża i, co gorsza obraża mnie, dlatego powinna zostać zamknięta. Poza tym to dzieło Szatana, proszę zobaczyć: jeśli od 17 000 odejmiemy 16334 wyjdzie dokładnie 666! Czy to nie najlepszy dowód, że Nonsensopedią rządzi zło???
  • Władimir Putin: Co to ma być? To są artykuły? Takie 17 000 artykułów można kupić w każdym sklepie z artykułami! Poza tym, jeśli polski rząd nie usunie artykułów obrażających naród rosyjski, takich jak ten o mnie i o moim przydupasie, nasze wojska będą w dwa tygodnie w Warszawie. Przejedziemy po was waltzem.

Jak widać 17 000 artykułów spędza sen z powiek możnym tego świata. Miejmy nadzieję, że już wkrótce osiągniemy 20 000 i przekroczymy ekspansywnością tzw. ludowców.

Źródło[edytuj]