NonNews:Nonsensopedia ma już 5 lat

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dziś pijemy za Nonsensopedię!

17 września 2010

Jesteśmy z Wami już od pięciu lat! Do tego zrobiliśmy sobie fajne, urodzinowe logo i wszyscy nam go zazdroszczą. Wikipedia w szczególności. Gazeta Wyborcza od wczoraj śle gratulacje – jasny gwint.

W trakcie tych pięciu niezapomnianych lat zmieniali nam się administratorzy, czasem ich zmieniano, zasady, standardy i gdyby ktoś, kto nas opuścił[1] w pierwszej fazie naszego funkcjonowania, wszedł teraz, nie wiedziałby, gdzie jest. Choć czasem budzimy kontrowersje i zabrania się nas w kilku państwach, to i tak wiemy, że nas uwielbiacie. Czyż nie? No pewnie że tak! Wzrosła nam także liczba artykułów. Jeszcze rok temu mieliśmy około 11 tysięcy, a dziś, uwaga... 12 400! Wprowadziliśmy kilka ułatwień, bo przecież o to w życiu chodzi, by było coraz prościej.

No dobrze, dobrze, to było do Ciebie, a teraz to, co było w społeczności. Co było? Czy coś w ogóle było? Tak, był kolejny dzień normalnej roboty przy wandalizmach i marnych artykułach oraz tych nieco lepszych. Admini dalej byli nazywani komunistami, terrorystami, kretynami i ateistami, gdy raz po raz rozdawali blokady i kasowali hasła, w powodzie usunięć wpisując nieśmiertelne „bo tak”.

Jeszcze raz przypominamy, że nie jesteśmy parodią Wikipedii, bo jasne jest, że znowu takie informacje mogą się pojawiać, a tu mamy ku temu sposobność. Wikipedia już dawno jest za nami, za 5 lat Nonsensopedia będzie dostępna z kosmosu, przyrzekamy! To tyle na dziś.

Administracja

Źródło[edytuj]

Własne, czytelników i społeczności.

Sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam...

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. Mamy nadzieję, że nikt nie umarł.