NonNews:Nonsensopedia ocenzurowana!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
18.png Ten artykuł przeznaczony jest tylko dla bardzo dorosłych czytelników! Całuski i zmykaj na dobranockę, maluchu.


Od dzisiaj do pisania artykułów używamy tylko Micro$hit Microsoft Worda
Nasze nowe logo
Koniec z tym! Cenzura!

10 maja 2009

Stało się. Nonsensopedia została ocenzurowana. Nowina w krótkim czasie obiegła cały świat. Ta niesamowita wiadomość wywołała już liczne protesty, kontrowersje i fale strajków! W związku z tym, że od dzisiaj Nonsensopedia będzie taka wspaniała, ocenzurowana i różowa, zmienia swoją szatę graficzną na różową.

Dzieci w Kirgistanie już się cieszą, że nie zobaczą wreszcie tych cholernych złych słów na ekranach swoich komputerów, Wujek Józek ociera ze wzruszenia łzy, wspominając czasy, w których to partia wszystko cenzurowała, a trolle są zmartwione, nie będą już mogły ingerować w kulturę Nonsensopedii... ups, tzn. Cenzuropedii, bo od dzisiaj tak się nazywamy.

Ale od początku. Trawa rosła, słonko świeciło, trwała ogólna sielanka, a tu bach! Ktoś ośmielił się wstawić wulgaryzmy na starą, dobrą Nonsensopedię. Słowa takie jak: gówno, dupa, seks, pornografia zaczęły zalewać jej strony, i nie pozostała ani jedna bez któregoś z nich.

Indeks tych strasznych słów, które będą Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment ocenzurowane:

  1. babcia;
  2. Donald Tusk;
  3. dupa;
  4. kurwa;
  5. pies;
  6. seks;
  7. konstantynopolitańczykowianeczka.

Lepiej się na nie napatrz, bo więcej ich nie ujrzysz!

Źródło[edytuj]