NonNews:Nonsensopedia wspiera Gamoni (i Krasnoludki)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

13 listopada 2010

Hołdując wieloletniej tradycji zachowywania neutralności w kwestiach polityki, Nonsensopedia postanowiła wesprzeć w nadchodzących wyborach samorządowych Majora Fydrycha i jego gromadę Krasnoludków. Wszyscy użytkownicy zgodnie stwierdzili, że żaden z Komitetów nie ma bardziej sensownych postulatów, a do tego ich profil niezwykle pasuje do nas – mocno zwichrowanych edytorów oraz miłośników encyklopedii humoru.

Waldemar Fydrych – buddysta, pisarz i artysta, lider Pomarańczowej Alternatywy i geniusz na miarę naszych czasów, kandyduje w tym roku na prezydenta Warszawy. Jego czołowym postulatem jest Dzień Czapki Krasnala, czyli raz w roku każdy urzędnik będzie miał nosić czapkę krasnoludka, dającą podobno energię z kosmosu. Ponadto dąży do przywrócenia barów mlecznych w stolicy. Prawda, że pięknie? „Major”[1] też się o nas wypowiadał dość pozytywnie, żądając zastąpienia sodomicznego zagłębia ciemnogrodu i kłamstwa Nonsensopedią.

Wszyscy nazywają polityków świniami i żądają odsunięcia ich od władzy – mówi anonimowy student sinologii po wypaleniu kolejnego jointa – A oni chcą ich tylko zmienić w Krasnoludki! Czy jest w tym coś złego? Krasnoludki i Gamonie do boju!

Podobne stanowisko wyraził jeden z administratorów Nonsensopedii, który ukrywał się za rzeźbą gigantycznego kurczaka. Zażądał również anonimowości.

Naturalnie zależy nam na wdrożeniu idei, które funkcjonują u nas, Wszechwiecznej Nonsensopedii, wprost do państwa, do sejmików i tym podobnych. Czy grozi to destabilizacją? Tak, ale będzie zabawnie.

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. Niestety, nawet policji nie udało się ustalić, dlaczego „Major” jest majorem.