NonNews:Nu pogodi, Heloim

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wersja rozszerzona

26 października 2014

Drodzy parafianie! Przestrzegamy Was przed obchodzeniem szatanistycznego święta Heloim. Jest to niewątpliwie karygodny i godny wszelkiego potępienia szatanizm, także bez wątpienia, bezsprzecznie i niezaprzeczalnie powinniśmy wyzbyć się wszelakich złych praktyk. Już teraz więc możecie zakupić w zakrystii antyheloimowe amulety! Naprawdę warto je zakupić i, drodzy parafianie, naprawdę są skuteczne.

Czy to ptak? Czy to zwierz? Czy to pierwotniak? Nie, to najprawdziwsza przemowa księży, którzy to postanowili sięgnąć do naszych portfeli jakże szlachetnie bronić nas od szatańskiego święta Heloim.

Tak, to właśnie jest ten czas, gdy kapłani najprawdziwszej i największej religii polskiej wspólnie ruszają do boju, by bronić nas od szatańskich praktyk. To właśnie ten czas, gdy przenajświętszy Kościół rzuca się do walki z Szatanem. Według pewnego proboszcza sam twórca Biblii Szatana twierdzi, że Heloim jest jednym z największych świąt Lucyfera. A to niegrzeczny, bez spytania się Lucyferka sam o nim gaworzy! Z tej zaś okazji bachorki robią dyniowe lampiony, a poza tym to szataniści urządzają swe krwawe harce (znane są zwłaszcza HarceGowina). Aby ustrzec nas przed zgubnym wpływem Heloim, pani Wiesia z toruńskiego kółka różańcowego napisała modlitwę. Zachęcamy do lektury:

Heloim

Dnia pewnego październikowego,
Jakże to różańcowego,
Do bezczeszczenia maryjnego
dochodzi.
Szataniści nienawiścią zieją,
Przez komunistów podjudzani.
Przy tym też Szatanem wieją.
Panikę wielką sieją.
Zniszczyć chcą katolików
Maryi dzieci.
Dochodzi do wyników
grajdołu śmieci.
Bo opętanie finałem jest,
Przy tym czują się fest!
Szatanem od nich czuć
Maryja nie może tego zmóc!
Wszyscy święci, od tego brońcie się!
Niech przez Heloim pamięć nie zginie.

W międzyczasie zapraszamy do egzystowania w zniczach.

Źródło[edytuj]