NonNews:Ogłoszenie: Nonsensopedia wraca na Twittera!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Obiecujemy że jeżeli zobaczymy dużo udostępnień i śledzących na naszym koncie, dostarczymy wam nowych NonAnaliz i Nowych Artykułów!

30 sierpnia 2016

Zazwyczaj nie piszemy o tym co dzieje się wewnątrz portalu, ale tym razem zrobimy wyjątek. Po ponad trzech latach, nasze konto na Twitterze zostało odzyskane!

Jakieś trzy lata po srogim melanżu, jeden z członków administracji zgubił telefon a reszta administratorów zapomniała hasła do konta. Hasła niestety nikt sobie nie przypomniał, ale na szczęście odnaleziono telefon. Dzięki pomocy miłego Tureckiego chłopca, w zamian za kilogram C4 i 20 zł na drobne wydatki udało się wydobyć z pamięci telefonu dane logowania. Obecnie hasło do konta znajduje się w rękach Redaktorów Przedjutrza, gdzie zapomnienie mu nie grozi. A przynajmniej nie przez najbliższy czas.

Przy okazji zachęcamy do śledzenia konta, dzięki niemu będziecie mieli wygodny dostęp do świeżutkich NonNewsów i artykułów! Dla ułatwienia, link zrobimy bardzo duży, by było wam łatwiej w niego kliknąć. Zapraszamy!

Źródło[edytuj]