NonNews:Osama bin Laden grał w Counter-Strike

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Fragment listy plików

2 listopada 2017

CIA opublikowało właśnie dane z komputerów Osamy bin Ladena zdobyte w ataku na jego siedzibę w 2011 roku. Na liście plików można znaleźć między innymi sławne de_dust2.bsp.

Według naszych analityków Osama bin Laden grając w Counter-Strike z innymi terrorystami ćwiczył akcje bojowe. Z plików wynika, że najczęście grali w trybie defusal, zawsze jako terroryści. Do CT były wrzucane boty z nożami – wyjaśnia przedstawiciel CIA. – Gang Valve, producent gry, został oskarżony o wspieranie terroryzmu, a jego przywódcę prewencyjnie zatrzymaliśmy w celu udzielenia wyjaśnień.

Udało nam się dotrzeć do nagrań, które zdają się potwierdzać powyższe słowa. Stosowny plik zamieszczamy poniżej. Jego ocenę zostawiamy czytelnikom.

Tajne nagrania z ćwiczeń

Oprócz tego na komputerze wujka Osamy znaleziono filmy takie jak Biography – Osama bin Laden, Where in the World is Osama bin Laden, In the Footsteps of bin Laden, Antz, Cars oraz Batman Gotham Knight. Spokojnie, odpowiedni reżyserowie i producenci zostali już zatrzymani. Apelujemy o bojkotowanie powyższych filmów. Nie będziemy tolerować działań wspierających terroryzm!

Źródła[edytuj]