NonNews:Petru protestuje w Portugalii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Petru rozmyśla, jak wytłumaczyć po powrocie swój wyjazd

4 stycznia 2017

Nastał nowy rok, a wraz z nim z ruin starych dram powstały nowe dramy. Lecz w tej dramie chodzi głównie o to, iż końcówką grudnia 2016 roku, pod Sejmem Rzeczypospolitej Polskiej rozpoczęły się zamieszki przeciwko Prawu i Sprawiedliwości, a do dziś się nie skończyły. Wówczas Ryszard Petru, jeden z liderów opozycyjnych, protestujących partii, zadecydował się, aby polecieć do Portugalii z koleżanką.

W międzyczasie gdy pod Sejmem równie dobrze mogłyby już latać koktajle Mołotowa, i co gorsza, koktajle Kaczyńskiego, Rysiek i jego koleżanka wybierali się do słonecznej Portugalii. Uchwycono nawet zdjęcie polityka znanego z partii .Nowoczesna, wyglądającego na zamyślonego. Obok siedzi – załóżmy – jego dziewczyna, która ignorując fakt, że Petru ma żonę i dzieci, opiera się o jego prawe ramię.

Po powrocie do Polskiej Rzeczypospolitej Kaczkowej, naszego biednego Ryszarda Petru zalano pytaniami i zawartością koktajlu Kaczyńskiego, a Rysiek musiał odpowiadać na te wszystkie groźby, pytania i nie wiadomo na co jeszcze. A chciał tylko odetchnąć.

Zresztą sami zobaczcie. Oto i lista osób, które pracują w prasie i nie skakały dzisiaj lub wczoraj na Ryszarda Petru z mikrofonem w ręku: Strohballen.gif
To chyba mówi samo za siebie.

Źródło[edytuj]