FotoŁowca 2020
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

NonNews:Play wydaje grę Duke Nukem Forever

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

28 listopada 2006

Jutro Play wydaje grę na którą od lat czekają miliony graczy na całym świecie. Informacja jest świeżo od wydawcy, zatem próżno szukać tej informacji na innych stronach.

Jak nas poinformowano wersja finalna, czyli beta 0.00999 ma się ukazać tylko w Polsce i w nakładzie trzech egzemplarzy. Jak można się domyślać, gra ukaże się tylko i wyłącznie w wersji polskiej (spolszczenia dokonała grupa fanów Duke'a mieszkająca w Moskwie). Niestety to smutna wiadomość dla fanów języka angielskiego. Gra jest w pełni spaczona... przepraszam ... spatchowana, oraz ma zawierać trzynaście cracków w wersji do wyboru – prawie każdy crack zmienia ikonkę skrótu do gry! Wow! Czegoś takiego jeszcze nie mieliśmy w historii gier komputerowych.

Silnik gry jest oparty oczywiście na engine'ie Maluch Racera 1, a poza tym całkowicie zmieniono zasady na jakich DNF miał się opierać wcześniej. Teraz możemy wybrać sobie jednego z piętnastu maluchów i podrasować swe auto wybierając kolor klocków hamulcowych. Broni żadnej nie będzie, bo po co – i tak będziemy mieli ubaw na nieskończoną ilość czasu gry (ponoć jest to spowodowane błędem, który uniemożliwia jej ukończenie – ale kto by tam wierzył plotkom).

(Z ostatniej chwili: Ruszyły już prace nad kontynuacją DNF. Jej tytuł ma brzmieć Duke Nukem Forever 2: Wielki Ubaw.)

Sytuacja ta wzbudziła kolejną falę zbiorowych samobójstw w sektach, gdyż, jak mówią guru tych organizacji: pojawienie się Duke Nukem Forever w sprzedaży jest ostatnim ze zwiastunów nadejścia Czasów Ostatecznych. Na ulicach zaczynają się zamieszki, podsycane przemowami najróżniejszych proroków, którzy cytując fragmenty Biblii i innych świętych, bądź nie, ksiąg twierdzą, że nadejście Duke'a zostało przepowiedziane w każdej możliwej religii i zawsze oznacza koniec świata.

Czyżby to rzeczywiście był początek końca?

Źródło[edytuj]

  • Nie ma żadnych źródeł – ta informacja, to pełny exclusive dla NonNews, 28 listopada 2006.