Gwóźdź logo.svg
Wyniki Gwoździa 2021 już są!
Zobacz jaki tekst z Nonsensopedii zdaniem czytelników jest najlepszy.

NonNews:Poszukiwany Pomidor

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

26 listopada 2016

Policja poszukuje Pomidora – rapera znanego z kultowej grupy Firma, która podbijała listy przebojów wśród wielbicieli rapu. „Muzyk” jest poszukiwany głównie za kradzież i fałszerstwo. Ma czerwoną twarz, czerwone ręce i nosi czarną bluzę z napisem JP 100%.

Jak przyznał komendant miejskiej policji – Michał Gruszka – Pomidor jest poszukiwany za kradzież, fałszerstwo (podobno fałszował na koncertach), ubicie śmietany piętnastoletniego fana oraz za ucieczkę z puszki.

Pomidor wraz z Popkiem, Kalim, Tadkiem i Romanem Bosskim byli członkami krakowskiej Firmy. W zespole był przez siedem lat. Potem rozpoczął karierę solową przegrywając z Pawłem Rakiem, który po skaryfikacji, solówkach i znalezieniu kretyna, który okaleczył sobie twarz odniósł sukces wśród polskiej młodzieży. Pomidor oczywiście siedzi w Wielkiej Brytanii gdzie rapuje w Grupie Dawtona.

Według niepotwierdzonych informacji Pomidor trafi do więzienia w Sztumie. Tam jego koledzy zrobią z niego przecier, gdyż według niektórych Pomidor był konfiturą konfidentem gdy bawił się z policją w zabawę w pomidora.

Źródło[edytuj • edytuj kod]