NonNews:Potężny statek UFO ukrywa się za Merkurym!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

9 grudnia 2011

Potężny statek UFO ukrywa się za Merkurym! Tak przynajmniej twierdzi jeden z doświadczonych jutubystów, któremu znudziło się badanie obcych cywilizacji na filmikach z gatunku tentacle i zabrał się za obserwacje zamazanych obiektów na niewyraźnych zdjęciach, zrobionych przez teleskop Heliospheric Imager-1.

Inne świetliste obiekty, uporczywie usiłujące ukryć się za Merkurym

Ukrywający się za pseudonimem siniXster badacz stwierdził, że na jego gust, to za Merkurym ukrywa się coś bardzo, bardzo dużego, co ani chybi jest statkiem Obcych. „Obiekt ma kształt cylindra, z lekkim zwężeniem na środku. Jak dla mnie wygląda na statek, i ewidentnie ukrywa się przed naszym wzrokiem” – napisał. Dodał także, że jego obecność w pobliżu Ziemi związana jest z datą końca świata, jaki ma nastąpić 21 grudnia 2012 roku. Znajdujący się na pokładzie Kosmici już dali znać o sobie, porywając scenarzystów filmu „2012” i przerabiając ich na mgłę jonową za karę za ujawnienie ich planów w treści filmu.
Po oświadczeniach naukowca całe rzesze internautów rzuciły się do komputerów, celem zinterpretowania zdjęć oraz znalezienia innych obiektów ewidentnie ukrywających się za czymś. Natychmiast pojawiły się tezy, że obiektem usiłującym ukryć się za Merkurym jest Świat Dysku, USS ENTERPRISE lub zaginiony w niewyjaśnionych okolicznościach pociąg relacji Zakopane-Świnoujście. Ponadto podczas analizy nagrań z zaćmienia słońca odkryto m.in. że ewidentnie próbuje ono ukryć się za Księżycem, ale jest za duże i wystaje.
Zapytany o zdanie w sprawie Antoni Macierewicz stwierdził, że to coś jest dziełem Rosjan, ma na swoim sumieniu katastrofę smoleńską oraz że premier coś wie na ten temat, ale podejrzanie milczy. Zapowiedział też powołanie komisji śledczej.
W natłoku informacji prawie bez echa pozostała opinia inż. Nathana Richa z United States Naval Research Laboratory, że obiekt to nic innego jak artefakt, czyli błąd pozostały po porównaniu nagrań z dnia wystąpienia rozbłysku i dnia poprzedniego.

Źródło[edytuj]