NonNews:Premiera gry Polska Farma 2017

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zrzut z gry – widać wyraźnie, że product placement jest dość duży

3 września 2016

Cenega, oficjalny partner PlayWay w Europie Środkowej poinformował, że dziś ukazała się gra Polska Farma 2017. Gra jest dostępna w języku polskim i angielskim.

Polska Farma 2017 to jedna z najbardziej innowacyjnych symulatorów rolniczych na świecie. W grze gracz będzie wcielać się w rolnika, który będzie można uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, opiekować się owocami oraz wyrzucać gnój. Gracz ma do dyspozycji liczne polskie marki takie jak: Kuhn, Grimme, Pöttinger, Suer, HB-Brantner.

Warto zaznaczyć, że polska edycja będzie wyróżniać się od innych. Producent gry poinformował, że polska wersja będzie mieć dodatkowe opcję, jak np. podjazd pod Sejm w celu wyrzucenia gnoju i podpalenia opon, blokadę obwodnicy Warszawy traktorami. Warto dodać, iż gra oferuje tryb multiplayer, dzięki któremu będziemy mogli blokować stolicę z licznymi graczami. Gra jest aktualna od obecnych trendów – w Polskim Farmerze nie będzie można pracować w niedzielę. Dostępna będzie tylko jedna trasa, kierująca nas do najbliższego kościoła.

Cenega oferuje także Polską Farmę 2017 Premium. W wersji premium będziemy mogli ubiegać się o dotacje unijne, odwiedzić fabrykę Ursusa w Etiopii, kupować murzynów do plantacji bawełny i wypić piwo z przewodniczącym „Solidarności”.

Niestety nasi wykwalifikowani informatycy z redakcji Przedjutrze znaleźli kody. Gdy wciśniemy kombinację klawiszy Shift+Ctrl+Alt+C, pokaże nam się pasek do pisania kodów. I tak po wpisaniu „zombie” ukazuje nam się zmartwychwstały Andrzej Lepper, który ofiaruje nam 100 ton zboża z torów kolejowych. Z kolei kod „wpeeselstryjek” oferuje nam natychmiastowe zrobienie kariery w strukturach KONICZYNA S.A.

Źródła[edytuj]