NonNews:RIAA: „CD są za tanie!”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Płyta CD

8 lutego 2007

Szanowne RIAA odkryło nowe zasady ekonomii. Ale to przecież oczywiste, że gdy popyt spada należy podnieść ceny aby ludzie znów zaczęli kupować... Pokażcie mi gdzie tu logika.

Może i tu leży pies pogrzebany. RIAA nieczęsto wykazuje się logiką bądź zdrowym rozsądkiem. A to chcą zlikwidować Internet, a to znowu te całe DRM i inne cudaczne zabezpieczenia. Teraz jednak chcą zaradzić piractwu u jego źródła! Tak, tak, wpadli na to, że jedną z przyczyn może być cena kompaktów. Niestety przeczytali chyba nie tą książkę ekonomiczną co trzeba ponieważ ustalili, że ceny są zbyt... niskie.

Sami w to nie wierzyliśmy, ale może coś w tym jest. W końcu to jest wielkie towarzystwo, muszą wiedzieć co robią, w końcu mają tylu fachowców. No ale zaraz... czy Maybachów też ludzie nie kupują bo są zbyt tanie? A może dlatego jest tak mało wycieczek w kosmos bo kto by tam płacił takie grosze.

Ale dobrze, nie wińmy ich. Przecież dobudowanie nowego garażu na Merca kosztuje! Nie chcemy również aby dzieci szefów wytwórni chodziły gołe i nienajedzone. 20% podwyżka cen jest bardzo dobrym pomysłem, który sprawi, że wszystkim będzie żyło się lepiej. Ave sałata!

Pamiętajmy więc, piractwo jest złe!

Kurde, koniec pisania, net mi strasznie wolno chodzi bo dyskografię Trivium zasysam z torrenta.

Źródło[edytuj • edytuj kod]