NonNews:Rasiak rowerzysta

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

21 października 2008

Grzegorz Rasiak, nasza narodowa gwiazda, zszokował dziś wszystkich! Tę rewelacyjną wiadomość podali nam nasi reporterzy z nonsensopedyjnego dziennika Przedjutrze!!!

Wydawało się, że to tylko kolejny nudny wywiad... ale nie! AbstraCenzura2.svgąc oczywiście od tego, że Grzesiek w ogóle stroni od mediów i wywiad w jego wykonaniu jest wydarzeniem co najmniej niecodziennym.

Padło pytanie o wzrost (kwestia sporna), o przyszłość, o najpiękniejszą bramkę... I to by było na tyle, gdyby nie jedno, małe, wydawało by się, że standardowe, pytanie... A mianowicie:

  • Jakim samochodem pan aktualnie jeździ? – brzmiało pytanie
  • Rowerem – odpowiedział Grzesiek.

Ta odpowiedź zaszokowała wszystkich! Któż by się tego spodziewał!? Nasza ekipa do tej chwili nie zdołała ochłonąć... Czyżby nasz wspaniały i utalentowany zawodnik nie wiedział, czym jest samochód? A może go nie posiada? Czy też Danger Man po prostu zażartował sobie z mediów, jak to ma w zwyczaju, chcąc zwrócić na siebie uwagę? A może jeździ Roverem? Nie wiemy...

Tym niemniej na pewno ta odpowiedź nie przejdzie bez echa. O dalszych losach będziemy Was oczywiście informować na łamach Przedjutrza.

Źródło[edytuj]

  • wp.pl, 21 października 2008.