NonNews:Rasiak u Kłusaków!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Grzesiek Rasiak

31 stycznia 2008

Grzegorz Rasiak wraca do Premiership!!! Nasz najlepszy eksportowy zawodnik został wypożyczony z drugoligowego Southampton F.C. do elitarnego Bolton Wanderers, co jest największym hitem transferowym na wyspach tej zimy!

To duża szansa dla nas i dobry interes dla Rasiaka – powiedział dyrektor sportowy jego byłego klubu.

Wcześniej Grzesiek występował tylko w jednym klubie z angielskiej elity – Tottenhamie Hotspur – w którym zdobył nieuznaną bramkę w pierwszym meczu. Dziś, podobnie jak pamiętne dwa lata temu, sześć godzin przed końcem okresu transferowego (wtedy kilka minut przed), sięgnął po niego Bolton, który wcześniej stracił swojego innego napastnika – Nicolasa Anelkę, z którym to Rasiak wygrał kilka lat temu w dwumeczu grając w barwach Dyskobolii. Półroczne wypożyczenie naszego skarbu nadzorowała BBC!

Rasiak twierdzi, że łatwiej mu będzie występować tam w podstawowej jedenastce, co prawie równa się wyjazdowi na EURO 2008. Spytany o to czemu ostatnio nie strzela bramek odparł: Ktoś mądry kiedyś powiedział: jeśli będę strzelał gole, to wszystko inne spCenzura2.svglę. I ja się do tego stosuję.

Zewsząd słychać głosy, że starych drzew się nie przesadza, oczywiście szanujemy je. Apropos Boltonu: zamienił stryjek Anelkę na kijek... choć kijek być może lepszy.

Źródło[edytuj]