NonNews:Rodzice przetrzymywali dziecko w domu przez 30 lat

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jak mówi policja, nasz Niemiec w chwili znalezienia wyglądał na trochę zaniedbanego

6 października 2016

Czasami się zdarza, że siedzimy przed komputerem tylko 18 godzin i musimy po takiej krótkiej sesji wyjść z domu, bo nasi rodzice mówią szczeniaku jeden, kończ z komputerem i idź uczyć się, bo będziesz miał znowu komisa z przyrody. Marzy nam się wtedy rodzic, który przyniesie ulubiony Fisiel pod nos i powie, że mamy obejrzeć jeszcze te śmieszne filmy z kotkami. Takie szczęście miał pewien Niemiec, którego rodzice zawsze zachęcali do siedzenia przed komputerem.

Rodzice Niemca lubili swoje dziecko, bali się, że zachoruje, że Niemcy to zły kraj i w ogóle. Kupili dziecku komputer i zachęcili je do siedzenia w domu. Dzieciak natomiast wzgardził komputerem, przez co trafił do domowego więzienia i musiał z niego korzystać na siłę. Szkoda tylko, że pierwszym komputerem był… Commodore 64, a Niemiec za młodego nastolatka siedział w domowym więzieniu przeszło 30 lat. Co prawda co 5 lat dostawał nowy komputer, ale siedzenie przed komputerem 30 lat to lekka przesada.

Policja znalazła mężczyznę. Przypadkiem, bo mężczyzna pisał komentarze krytykujące obecną politykę imigracyjną Angeli Merkel. Znaleziony mężczyzna był przestraszony i trochę zaniedbany (znaczy się, miał dietę stereotypowego informatyka, wygląd stereotypowego użytkownika Wykopu oraz iloraz inteligencji stereotypowego youtubera żebrzącego o łapki).

Matka wyjaśniła, że chłopak był w domu cały czas, bo bał się kolegów w szkole. Tak bardzo życiowe…

Tylko gdzie byli sąsiedzi, skarbówka (w szczególności), starszy koledzy z podstawówki, nauczyciele, policja, dalsza rodzina i inni ludzie, którzy nie zobaczyli, że kogoś brakuje?

Źródła[edytuj]