NonNews:Rychu zatrzymany przez policję

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Podobno Rynkowski chciał popełnić samobójstwo. No cóż, życie życie jest nobelon

16 listopada 2016

Ryszard Rynkowski – polski piosenkarz śpiewający o tym, że życie to nobelon został zatrzymany przez policję. Idol wszystkich babć, które kojarzą go z serialem Klan spieprzył sobie koncert z okazji 25-lecia kariery poprzez zabawy z bronią.

Policję wezwał jeden z członków rodziny artysty. Po przyjeździe radiowozu i lekarzy muzyk groził, że użyje broni. Po kilku minutach rozmowy Rynkowski zrozumiał, że już osiągnął swój cel w postaci przypomnienia o sobie. Co prawda muzyk uznał na początku, że warto wbić się w panteon zmarłych muzyków z tego roku, ale gdy uświadomił sobie, że sprzedał w życiu tyle płyt co David Bowie po romansie z Jaggerem to dał sobie spokój.

Wkrótce potem pan Ryszard odwiedził izbę wytrzeźwień, gdzie śpiewał Wypijmy za błędy. Rano trafił do psychiatry, który przepisał mu leki na uspokojenie oraz zaproponował mu lepsze metody na autopromocję (czyli gadanie o niczym w programach śniadaniowych, śpiewanie na dożynkach i inne czynności przypisywane Maryli Rodowicz).

Co ciekawe, jakiś idiota dał zezwolenie na broń muzykowi. To chyba wyjaśnia wszystko, że broń jest szkodliwa i że nie należy jej przekazywać Polakom.

Źródło[edytuj]