Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

NonNews:Sędzia-patałach pod ochroną

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

13 czerwca 2008

Howard Webb, bohater wszystkich Austriaków i obecnie najbardziej znienawidzony sędzia piłkarski świata, dostanie w Wielkiej Brytanii policyjną ochronę!

Rzeczniczka policji w rodzinnym mieście deb... Ops, przepraszam, sędziego Webba, Sheffield, ogłosiła iż w związku z pojawiającymi się całymi milionami w internecie pogróżkami, specjalista od robienia karnych z niczego i jego rodzina dostaną ochronę policji. Zagrożenie wydaje się dość realne, gdyż potwornie wkurzona, licząca milion osób polska emigracja w tamtym kraju może okazać się niebezpieczna w razie bliskiego spotkania z dobroczyńcą gospodarzy EURO.

Ponieważ liczebność ostrzących w garażach siekiery i poprawiających lunety w karabinach Polaków wyraźnie przewyższa siły angielskiej policji, premier Gordon Brown zapowiedział oddelegowanie do obrony domu Webbów czołgu oraz plutonu wojska (nieoficjalnie mówi się też o wysłanej w tamten rejon drużynie SAS). Zapytaliśmy anonimowego polskiego kibica mieszkającego w Anglii (akurat w tamtej chwili zajętego ładowaniem magazynków do AK 47), co myśli na temat wysiłków angielskich służb. Oto co usłyszeliśmy: Nooo... Ochronę to oni mogą mu dać, ale kiedyś ona stamtąd zniknie... A my nie zapomnimy... Oj nie... Hehe... Za tydzień kolega ma mi moździerz przywieźć... Hehehehehehe....

Szybko też pojawił się odzew ze strony polskiej Komendy Głównej Policji. Oto wypowiedź jej rzecznika: No... Ja tam akurat bym się ucieszył jakby tego skCenzura2.svg ubili... Eeeee... Ale oczywiście zapewnimy wszelką konieczną pomoc naszym angielskim kolegom i pomożemy schwytać osoby odpowiedzialne za rozgłaszanie gróźb karalnych. Niechętnie, ale tak właśnie zrobimy!

Czy ta napięta sytuacja skończy się regularną wojną na ulicach Sheffield? Tak proszę państwa, my też nie możemy się doczekać momentu, w którym się o tym przekonamy!

Źródło[edytuj • edytuj kod]