NonNews:Serwis wymiany plików powraca

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
WINNY! WINNY!

21 stycznia 2013

Oto powraca zmartwienie, które po raz kolejny znuży sen z powiek amerykańskim prawnikom. Kim Dotcom, właściciel serwisu Megaupload umożliwiającego przesyłanie plików między sobą, zamkniętego w styczniu ubiegłego roku w kontrataku pod nową nazwą – Mega.co.nz.

Będzie lepszy od Dropboxa, SkyDrive'a i wszystkich innych razem wziętych! – rzuca naszym reporterom Dotcom. Dodaje także, że to prawo jest po naszej stronie, gdyż od strony prawnej żaden pCenzura2.svg adwokat nie będzie mógł się przyczepić. Udało się przeprowadzić rozmowę telefoniczną z losowymi kancelariami z książki telefonicznej na całym świecie z pytaniem o proceder:

To skandal, recydywa, łamanie prawa, bezczelna (ciąg kilkunastu wyrażeń z hermetycznego języka prawniczego – przyp. red.) [...]
I co z tego? Kogo obchodzi prawo autorskie w dzisiejszych czasach? Chyba tylko Tusk ze swoją aktą, czy jak jej tam...
Wie pan, ja się tym mogę zająć, ale to tanie nie będzie.
To jeszcze nic, planujemy pozwać Komitet Noblowski za przyznanie Pokojowej Nagrody Nobla Unii Europejskiej!
Idioci czasem się zdarzają, ale burdelu w Internecie to tak naprawdę nikt nie ogarnie. Sam pamiętam, jak jeszcze byłem na aplikacji, mycie kibla było czasochłonne i nie przynosiło, eee, efektu.
Pozwijmy jeszcze Torvaldsa za piractwo komputerowe, bo w końcu rozpowszechnia programy, a nie ma nic za darmo i nawet Rosjanie o tym wiedzą. Za darmo to można lać wroga w mordę, a tak przy okazji, to na wojnie w Wietnamie... [...]

Jeszcze wczoraj w serwisie zarejestrowało się 250 tysięcy osób. Dzisiaj nasze kalkulatory zasilane chomikami mają przerwę w związku z protestem, dzięki czemu nie wiemy, ile obecnie osób dokonało rejestracji. Jeśli prognozy się sprawdzą (mamy przecieki od Omenyy), to rekord wyświetleń Gangnam Style zyska konkurenta pod względem zakładania konta, ale czy znajdzie się miliard ludzi, którzy zechcą wymieniać między sobą pliki?

Źródło[edytuj]