NonNews:Skonfiskowano wejście do Hadesu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

11 lipca 2010

Włoska policja skonfiskowała wejście do Hadesu. Włoscy gliniarze oficjalnie zajęli teren posiadłości gangstera, na której znajdowało się jezioro Averno, ale redakcja Przedjutrza wie lepiej.

Włoscy policjanci nieoficjalnie zapowiedzieli, że zajmą również Styks, Tartar, Erebu i Pola Elizejskie.

To niedopuszczalne, żeby zająć same wejście, a resztę zostawić na pastwę jakichś bożków. – mówił komendant policji. Uważamy, że jak zajmować, to wszystko. Mamy w planach zaopiekowanie się biednymi duszyczkami z Tartaru i ochrzczenie ich w Watykanie. Hades zapowiedział, że zgłosi się do prokuratury, ale Silvio już dopilnuje, żeby proces się ciągnął. A nawet jeżeli jakoś uda im się wcisnąć większą łapówkę niż nasza, oskarżymy ich o nielegalną hodowlę psów i eksperymenty genetyczne. Kto widział psy z trzema głowami?

Inne zdanie na ten temat miał Charon.

A żebyśta mi tam poginęły, kundle jedne! Już my im damy popalić! No kto to widział, tyle lat byliśmy sobie w spokoju, a tu kryzys, mafię jakąś sobie wymyślili i nas konfiskować chcą. Już ja im dam popływać moją łódką! A Cerber ich chapnie raz, drugi, to im się odechce. Do nogi, piesku. No i ten, no, do Hagi napiszemy, tam tego premierzynę to wysiudają w skarpetkach!

My mamy nadzieję, że schroniska we Włoszech są przygotowane na przyjęcie hodowli agresywnych psów, a policjanci – na wędrówkę w jedną stronę.

Źródło[edytuj]