NonNews:Sukcesy polskich skoczków narciarskich

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Oto Kamil – człowiek, który zmienił Polskę na lepszą

9 lutego 2014

To mały krok dla Polski, ale wielki dla karalucha. Austriacy wiją się ze złości, jakby dostali padaczki, Niemcy szykują plan kolejnych rozbiorów, a Putinowi podobno eksplodowała głowa. Stało się coś, co nawet amerykańskich naukowców zaskoczyło – nasz dzielny rodak Kamil zdobył złoty medal. Aby uczcić tę okazję, w tysiącach polskich domów teraz zaczyna się wielka popijawa, a przechodnie ze szczęścia dają miejscowym menelom piątaka na, żeby mogli świętować. Radość zapanowała w rodzinach, rodzice obiecali dzieciom, że napiszą im zwolnienie ze szkoły oraz nie będą kazali zaglądać do zeszytów przez tydzień, wszyscy nieświadomi planowania przez sąsiadów zamachów na Kruczka, siedzą i śpiewają hymn, tyle że bez wzmianki o Wolsce.

No kurwa, wreszcie te jełopy zdobyły medal! – komentuje pan Leszek, zapalony kibic skoków – Właśnie o taką Polskę walczyłem!

Cały internet drży ze strachu, podniecenia, szczęścia, czasem nienawiści, ale to głównie fani Schlierenzauera, czy innego Morgensterna. Nawet na Onecie zapanował chwilowo rozejm pomiędzy komentatorami, a trollami, gdyż wszyscy z kieliszkiem w ręku wychwalają Kruczka oraz jego drużynę, jedynie czasem są lamenty dotyczące biegów, ale teraz to ujdzie w tłoku w metrze warszawskim.

Prawdopodobnie jutro będzie więcej wypadków, bo trzeba wyrobić normę, zresztą kierowcy mogą mieć więcej niż trzy promile, bo była okazja. Fotoradary zostaną wyłączone, policjanci zaś nie wlepią nikomu mandatu, niektórzy nie zamierzają przyjść do pracy. Gimnazja i podstawówki staną się opustoszone, młodzież będzie świętować, idąc zapalić paczkę papierosów, którą kasjerka da bez proszenia o dowód oraz pesel. W włocławskim szpitalu na porodówce nie będzie trzeźwego lekarza, przez co przyrost naturalny się zwiększy. Innymi słowy – przepowiadamy przeprowadzkę na zieloną wyspę, którą ubzdurali sobie politycy.

Cieszymy się ze zdobycia tak prestiżowej nagrody w nonsensopedyjnym sporcie narodowy. Szaranowiczowi życzymy utrzymania dobrej formy komentatora, a polskim sportowcom stawiamy za wzór Kamila Stocha, nakłaniamy do wyjścia sprzed komputera i powrotu do ćwiczeń, bo musimy mieć więcej medali.

Źródła[edytuj]