NonNews:TVP rozpoczyna działalność taksówkarską

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Gwarantowana profesjonalna obsługa

23 sierpnia 2017

Telewizja Polska wkrótce rozszerzy swoją działalność o usługi taksówkarskie. Z programu pilotażowego skorzystały już dzieci Jacka Kurskiego.

Do wykonywania przewozów TVP zamierza wykorzystywać limuzyny, którymi już dysponuje. Wynajmowanie samochodów telewizyjnych w charakterze taksówek ma wspomóc produkcję Wiadomości, których oglądalność ostatnio drastycznie spadła przez wpływ żydomasońskich mediów sponsorowanych przez Sorosa. Pierwszymi pasażerami były dzieci Jacka Kurskiego, które korzystały z usług TVP-Taxi na trasie WarszawaGdańsk.

Prezes Kurski wpadł na świetny pomysł zagospodarowania naszych samochodów służbowych – mówi podekscytowany rzecznik prasowy TVP – Nasz pierwszy pasażer – dziesięcioletni Olgierd Kurski – był bardzo zadowolony z podróży. Nieco gorzej prezentują się wyniki finansowe, bo wie pan, od prezesa Telewizji Polskiej nie wypada żądać opłaty, a co dopiero od jego syna…

Zainteresowanych nową firmą taksówkarską informujemy, że TVP-Taxi dysponuje flotą nowoczesnych limuzyn, a usługa działa na terenie całej Polski (ze specjalną zniżką na trasie Warszawa – Toruń). Niestety nie udało nam się dowiedzieć kiedy będzie można skorzystać z telewizyjnej taksówki.

Źródło[edytuj]