NonNews:Telewizja Polska niedostępna w wielu miejscach

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

18 grudnia 2016

Dzisiaj o godzinie 14 dwie trzecie narodu przeżyło niezłego zonka, gdy nie mogli obejrzeć Familiady przy niedzielnym rosole i schabowym. Spokojnie – stan wojenny nie wrócił (w tym miejscu chcemy pozdrowić pana Mateusza Kijowskiego, który oferował nam 20 tys. za artykuł Stan wojenny wrócił!!! – sorry, ale konkurencja zapłaciła wię… tzn. my nas się nie da przekupić). Po prostu TVP ma problemy techniczne. I stąd brak Teleranka, na którego czekało dzisiaj kilka dzieciaków i kilkaset emerytów.

Nie wiadomo dokładnie, co spowodowało awarię. Według ekspertki od telewizji – pani Pawłowicz – był to celowy zabieg byłych agentów, którzy czekali rok na atak. Według pani poseł przeprowadzono Operację Tadla, która zasadniczo się udała. Dodatkowo pani profesor zaapelowała o zastąpienie amerykańskiej firmy EmiTel (odpowiedzialnej za emisję TVP) polską marką „Lux Veritatis” należącej do redemptorystów Jana Króla i Tadeusza Rydzyka.

Krystyna Paczulska – szefowa Telewizji Polskiej – poprosiła o korzystanie z programu zaprzyjaźnionej stacji z Torunia.

Niestety problemy są tak poważne, że widzowie nie obejrzą Dziennika Telewizyjnego Wiadomości i nie dowiedzą się, co nowego u Rzeplińskiego. Redakcja Przedjutrze próbowała dowiedzieć się, kiedy usterki będą naprawione, ale na Woroniczej spotkaliśmy panią Bugałę, która zadawała nam pytania, dlaczego należy do zimbabweńskiej firmy Mugabe sp. z o.o. Nie wiedząc co odpowiedzieć daliśmy nogi.

Źródło[edytuj]