NonNews:Tonio lepszy od Jacobsena!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

21 stycznia 2010

Tonio był dziś prawie jak Adaś

Ałma-Ata, Kazachstan -- w drodze z Mirpuru do Polski, zatrzymałem się w Kazachstanie, gdzie za pośrednictwem internetu obejrzałem kwalifikacje do pierwszego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem.

Na początku chciałbym państwu przekazać wieści, na które czekali wszyscy! Nie najgorszy występ Tonia! Nie był najgorszy, gdyż wyprzedził aż trzech zawodników: Klimka Murańkę, Andersa Jacobsena oraz Illimara Paerna, a wszyscy wiemy, że Jacobsen jeszcze niedawno rywalizował z Małyszem o Puchar Świata, a w tym sezonie jest niewiele za pierwszą dziesiątką.

Jestem zadowolony z Tonia – powiedział jego tata. – Nawet więcej, jestem z niego dumny. Postarał się, tak jak obiecał.

Tak, Tonio nieźle się spisał, szkoda, że jutro nie wystąpi, (...) jestem zadowolony. – powiedział najlepszy drugi trener świata Łukasz Kruczek.

Tonio co prawda nie chciał rozmawiać o występie, gdyż był roztrzęsiony lotem, ale Klimek chciał rozmawiać, zapytałem go przez Skype'a, czy rozgląda się już za dziewczynami, co go ciutek speszyło. Nie wiem dlaczego miałby się wstydzić takiego pytania na wizji.

Jutro będziemy mogli dopingować dziewięciu naszych reprezentantów, w tym Marcina Bachledę, który psim swędem wślizgnął się do konkursu, ale i tak był zadowolony po skoku. Cały Marcin.

Adam Małysz dobrze w kwalifikacjach, ale znowu brakowało 2–3 metrów do czołówki.

O reszcie Polaków mówić nie będę, bo nie ma o czym.

Z niecierpliwością będziemy oczekiwać sobotnich kwalifikacji i występu Tonia.

Z Ałma-Aty dla NonNews Bartosz Heller.

Źródło[edytuj]