NonNews:Toruński zakonnik odpowiada na zarzuty

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Takim oto Maybachem przyjechał na spotkanie Ojciec Rydzyk
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

10 listopada 2008

Tadeusz Rydzyk na łamach Przedjutrza odpowiedział na zarzuty dotyczące ojcostwa.

Przypomnijmy. Kilka dni temu do toruńskiego oddziału naszego pisma zgłosił się 33-letni Samuel Sz., twierdząc, że jego ojcem jest właśnie słynny toruński zakonnik. Jako dowód pokazał wyniki badań DNA.

Dzisiaj, Ojciec Dyrektor zgłosił się do toruńskich redaktorów Przedjutrza. Od razu przeprosił za zwłokę[1], ale nadzorował montowanie turbonapędu w swoich helikopterach[2]. Natomiast dalsza część naszej rozmowy była już bardziej wywiadem.

Przedjutrze: Co Ojciec Dyrektor odpowie Samuelowi Sz. na zarzuty dotyczące ojcostwa?
Ojciec Rydzyk: No więc tak, drogie dzieci, ten człowiek jest opętany przez Szatana i zostanie przeze mnie oraz moje słuchaczki znisz... znaczy się nawrócony na dobrą drogę.
Przedjutrze: Czyli Ojciec nie zgadza się z zarzutami?
Ojciec Rydzyk: Czy i Was opętało? Oczywiście, że nie. Samuel Sz. przekupił lekarzy, aby powiedzieli złe słowa przeciwko mnie! To ciężki, oj, ciężki grzech!

W tym momencie musieliśmy przerwać naszą rozmowę, ponieważ Ojciec Dyrektor otrzymał pilną informację o przejawie satanizmu we Wrocławiu. Nie zmienia to jednak faktu, że zakonnik na pewno nie zgadza się z zarzutami postawionymi przez Samuela Sz. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji, będziemy oczywiście informować Naszych Czytelników.

Przypisy

  1. Tak, musieliśmy czekać aż dwa dni...
  2. Tak, Tadeusz Rydzyk ma bardzo dużo helikopterów, aby w razie potrzeby móc nasłać moherowe berety również do ataku powietrznego.


Źródło[edytuj]