NonNews:Turniej Trzech Skoczni już niebawem!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

25 sierpnia 2010

Jak donosi nasz reporter sportowy, Nonsensopedia okazała się być inspiracją dla FIS-u oraz Polskiego Związku Narciarskiego. Utworzony ponad 3 lata temu artykuł o Turnieju Trzech Skoczni nareszcie został zauważony.

Wykonanie będzie jednak nieco różniło się od pierwotnego planu. Zawody odbywać się będą tylko na polskich skoczniach, a uczestniczyć będą doświadczeni skoczkowie. Z organizacją mogą być jednak spore problemy. Nikt jeszcze nie zgłosił się do redakcji Nonsensopedii w sprawie praw autorskich.

Podejrzewamy, że Nonsensopedia będzie chciała nie tylko sporo pieniędzy. Na pewno będą chcieli też sponsorować nasz turniej, co zupełnie nas ośmieszy. – komentuje Walter Hofer.
Jestem oburzony. Nie dopuszczę do rozegrania tego turnieju. Po moim trupie! – odpowiada twórca artykułu.

Łukasz Kruczek, trener reprezentacji Polski, nie widzi żadnego problemu. Na pytanie, co sądzi o zarówno formie turnieju, jak i artykule o nim, stwierdza:

Marcin nie skacze źle, ale musi jeszcze potrenować w spokoju.

Głos w tej sprawie zabrał też Apoloniusz Tajner:

Tak, czytałem ten artykuł i myślę, że pierwotny pomysł jest lepszy. Wybudowanie skoczni K-1 nie jest kosztowne, a małe różnice pomiędzy odległościami skoczków zwiększą emocje.

Nasz reporter dowiedział się również o tym, że Walter Hofer odpuści swoim poglądom, jeżeli w artykule o Turnieju Trzech Skoczni będzie kilka zdań o nim i jego zaletach.

Źródło[edytuj]