NonNews:Tydzień zagłady

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Tymczasowe logo na czas zagłady; ratuj się kto może!

11 grudnia 2016

Przygotujcie jedzenie w konserwach, oderwijcie zawleczki z granatów! Na Nonsensopedii właśnie rozpoczął się tydzień zagłady, a w dodatku całkowitej! Jeżeli zawsze marzyliście, aby się udać do Czarnobyla, Nonsensopedia w tej chwili jest czymś dla Was.

Nie wiemy, jak to się stało. Wiemy jedynie, że któremuś z Nonsensopedystów wypadła z kieszeni bomba atomowa na stronie głównej. Sama Nonsensopedia stała się dryfującym odpadem atomowym przepełnionym atomową zagładą. Ale nie na długo, bo tylko na tydzień. Maksymalnie.

Po tym, jak któryś z użytkowników upuścił na stronie głównej bombę atomową, Nonsensopedia stała się napromieniowanym, świecącym stworem przepełnionym zieloną cieczą skomponowanej z krzyczących, zmutowanych martwych płodów. Albo prościej – nastąpiła tu zagłada, i chcemy to teraz uczcić tygodniem zadedykowanym właśnie tej zagładzie. A więc szykujcie maski przeciwgazowe, rury, pochłaniacze, i cokolwiek innego w zanadrzu, bo tydzień zagłady dopiero co się rozpoczął…

Jeżeli nie lubicie zagład lub macie alergię na odpady atomowe, to pakujcie manatki, bo przez następne siedem dni, Nonsensopedia będzie przepełniona zmutowanymi stworami rodem ze Stalkera i innych wymyślnych ukraińskich dobranocek.

Miłej zagłady życzy administracja Nonsensopedii i redakcja „Przedjutrza”!

Źródło[edytuj]