NonNews:Urodziny na okrągło

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

17 września 2013

Dziś osiem, jutro osiemnaście! Wypijmy zawczasu!

Świętujemy okrągłą ósmą rocznicę istnienia. Przed rozśmieszaniem ludzi nie powstrzymał nas nawet koniec świata czy wybór nowego papieża.

W ciągu ostatniego roku przybyło nam niewiele artykułów, ale wyłącznie przez naszą chęć dostarczania czytelnikom coraz lepszych treści – wiele starych artykułów zostało skasowanych, a na ich miejsce przybyły nowe, lepsze. Przez ten czas zmieniliśmy wiele, zwłaszcza wśród admińskich personaliów, choć i kwestia technikaliów nie została pominięta. Pojawił się szereg gadżetów dla użytkowników przydatnych do wydajniejszej harówki szybszego rozwijania encyklopedii. Ostatnim, choć nie mniej ważnym działaniem jest dążenie do uwolnienia grafik. Po co? Po to, aby służby specjalne nie zamknęły Waszej ukochanej encyklopedii po przegłosowaniu cenzury.

Tak właśnie, drodzy czytelnicy. Jesteśmy przekonani, że nas kochacie. Co więcej, robicie to regularnie, a nie tak, jak na Wikipedii, gdzie ludziom w zamian za cześć oddają za darmo skanery. Ponadto jesteśmy przekonani, że pojawiające się czasem wandalizmy są wynikiem tylko nieumiejętności ekspresji. Staramy się takim ludziom pomóc – w końcu czujni administratorzy mają odpowiednią terapię dla takich niezdyscyplinowanych osobników.

Liczymy, że zostaniecie z nami na kolejne okrągłe osiem lat. Nie tylko jako czytelnicy, ale także edytorzy. Żeby Nonsensopedia rozwijała się, a ludzie żyli dostatniej... czy jakoś tak.

Administracja Nonsensopedii.

Źródło[edytuj]

  • Źródła własne.