Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

NonNews:Włatcy móch satanistami?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

10 listopada 2008

Protest na ulicach Wrocławia

Profaniczny kult czarnej mszy oraz klimat satanizmu obecne są w kultowej kreskówce pt. Włatcy móch. Roi się w niej także od niespotykanych nigdzie w takiej kumulacji wulgaryzmów i bluźnierstw. – napisał „Ich Dziennik”.

Ta bajka zawiera elementy satanizmu, okultyzmu, nazizmu, nekrofilii, pedofilii, zoofilii i chlorofilii! Nie możemy dopuścić by polska, katolicka młodzież mogła oglądać te bluźnierstwa! – argumentuje zapytany ksiądz, pikietujący przed siedzibą TV4 razem z gromadą prawdziwych patriotów.

Rewolucja się zaczęła. Zamieszki na ulicach miast, setki rozbitych sklepowych szyb i samochodów, zdewastowane ławki, lampy uliczne i policjanci. A to wszystko przeciw Czesiowi i spółce.

Znaleźli się też tacy, którzy bronią animowanego serialu mówiąc:

Chrześcijaństwo przejęło pogański symbol Słońca, którego krzyż jest niczym innym, jak tylko parafrazą amuletów i znaków bałwochwalczych, kształtowanych na wzór narzędzia do wzniecania ognia.

Dziękujemy rozmówcy. To nam wiele wyjaśnia...

Oprócz wyżej wymienionego programu, pod lupę poszły także inne produkcje. Z nieoficjalnych źródeł na tajnej liście znaleźli się Flinstonowie za homoseksualizm oraz Pszczółka Maja za propagowanie seksu przed ślubem.

Redakcja Nonsensopedii może pogratulować „Ich Dziennikowi” refleksu, pomijając fakt, iż Włatcy... są dla osób dorosłych. Będziemy śledzić dalsze poczynania obu stron. Eh, gdyby tak polska młodzież oglądała tylko porządne produkcje...

Źródło[edytuj • edytuj kod]