NonNews:W tym roku mniej komarów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wystarczy 10 lat, by nielubiana przez Polaków piosenka Niech mówią że to nie miłość stała się ulubionym narzędziem Polaków w walce z komarami

29 maja 2017

W tym roku możemy spodziewać się mniejszej ilości komarów niż w poprzednich latach. Wystarczy tylko włączyć telewizor i poczekać na nową reklamę sieci Plus, w której wystąpił Piotr Rubik.

– To zadziwiające, ale działa! – mówi pan Stanisław Bójecki z SanokaTe skCenzura2.svgny już zaczęły wchodzić do domu i hałasować. Aż nagle odkryłeś coś zadziwiającego! Pojawiła się nowa reklama Plusa. Pan wie, ta z Rubikiem, który prowadzi przedszkole. Jak tylko usłyszałem pierwsze klaski to te małe meserschmity już pukały do okna. Ale ja Polak-patriota i dbam o innych – wziąłem kapeć i stłukłem mordę tym gnidom.

Eksperci z Polskiej Akademii Nauk są zgodni – reklama z Rubikiem, a szczególnie fragment z klaskaniem odstrasza owady. Liczba komarów na 1 kilometr kwadratowy spadła z 283 tys. do 217 tys., gdy na telebimie puściło się trzy razy najnowszą reklamę Plusa.

– To świetnie, że te małe gnidy umierają. – mówi pan Jan, znany myśliwy – Nie będą mnie kąsać podczas kontrolnego liczenia bażantów w Lesie Piwnickim. Aż kupię sobie boomboxa i „The Best of Piotr Rubik”.

Chcieliśmy zapytać się Piotra Rubika co sądzi o reklamie, ale grzeczne odmówił nam komentarza, gdyż właśnie jechał do salonu Mercedesa w celu kupienia nowego auta.

Źródło[edytuj]