NonNews:Widmo zagłady nad Nonsensopedią

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

31 maja 2012

Tu było zdjęcie spalonego trunku, jednakże w trosce o wrażliwych użytkowników zastąpiliśmy je zdjęciem cebuli.

My, nonensopedyści, wytrwaliśmy wiele, przechodziła nasza strona wiele spisków, afer i ataków ze strony obrońców moralności. Jednakże zawisło nad nami widmo zagłady. Pamiętacie artykuł „Ataki Smerfów”? To on jest przyczyną zagrożenia projektu. Dziś rano jeden z naszych administratorów otrzymał niepokojący list.Cquote2.svg

My, smerfy, żądamy od was poddania się. Wyjawiliście nasze działania w „Atakach Smerfów”. Ten artykuł ułatwił amerykańskim służbom namierzenie i spowolnienie tymczasowo naszych działań. Jednakże nie powstrzymało to nas na stałe. Kolejnym celem staliście się wy! Zapłacicie nam za przeszkodzenie w realizacji naszych celów! W niedzielę dokonamy ataku na jednego z waszych administratorów! Jeśli nie oddacie portalu w naszą kontrolę, kolejni admini będą znikać. Jak stracicie adminów, Nonsensopedia zginie z ręki wandali! Jeszcze raz powtarzamy! Oddajcie nam kontrolę, a przeżyjecie. By ukazać, że nie jesteśmy gołosłowni, spalimy wasz zapas spirytusu!

Bez pozdrowień. Papa Smerf.

Cquote2.svg

Z początku e-mail nie był traktowany poważnie, takich listów mamy masę. Jednakże smerfy dotrzymały słowa. I w ten sposób połowa administracji portalu nie jest w stanie pracować. Więc liczymy na was. Prosimy o pomoc edytowaniu Nonsensopedii, ale przede wszystkim, o wsparcie psychiczne dla wielu z nas. Smerfy zadały nam potężny cios, nie wiemy, czy wstaniemy po tym fakcie. Ale wierzymy, że i ten kryzys uda się pokonać.

Źródło[edytuj]

  • E-mail przysłany na adres jednego z adminów, 31 maja 2012.