Trwają konkursy „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” na najlepszy artykuł i grafikę 2020!
Ty też możesz zagłosować!

NonNews:Wiedeński kardynał głosi homopropagandę

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Serio, my tego nie zmyśliliśmy

15 grudnia 2017

W jednej z wiedeńskich katedr miała miejsce uroczystość modlitewna, czy raczej czarna msza. W obrządku wzięli udział między innymi kardynał Christoph Schönborn i sławna/y Conchita Wurst.

Na tę okazję katedrę przystrojono w szatanistyczne symbole promujące homoseksualizm, tranwestycy… transw… homoniewiadomo i Bóg jedyny raczy wiedzieć co jeszcze. Na ambonie pojawił się kardynał Schönborn i żywe wcielenie samego szatana, Conchita. Niestety nie umiemy mówić w języku okupantów zza zachodniej granicy, więc niewiele zrozumieliśmy z ich wypowiedzi. Udało nam się jednak wywnioskować wystarczająco dużo z samego sposobu przemawiania. Co drugie słowo brzmiało jak rozkaz rozstrzelania, a i jesteśmy pewni, że pojawiły się słowa pochwały wobec Hitlera, Stalina, Judasza, a nawet (o zgrozo!) Lecha Wałęsy. Jakby tego było mało, na koniec „wierni” odśpiewali bluźnierczą pieśń po angielsku pod kierunkiem czarnoskórej śpiewaczki.

Co będzie następne? Czy kardynał Schönborn za tydzień przebierze się w kostium różowego króliczka i zacznie kicać między wiernymi? A może w jego katedrze zostanie odegrany spektakl Klątwa znany ze sceny obciągania papieżowi? Redakcja Przedjutrza wyraża głębokie zaniepokojenie upadkiem moralnym państw Zachodu. Pragniemy złożyć kondolencje rodzinom ofiar masowego mordu moralnego jaki się wydarzył w Wiedniu. Amen.

Źródła[edytuj • edytuj kod]

  • fronda.pl, 15 grudnia 2017.
  • Przedjutrze, 15 grudnia 2017.