NonNews:Wiosenne rewolucje

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Przeciętny, zachwycony wiosenną ofertą, widz

7 lutego 2015

Zanim powitamy wiosnę, pozostał jeszcze miesiąc z kawałkiem. Mimo to zdarzają się już jakieś innowacje, spowodowane zapewne globalnym ociepleniem, a Polacy patrzą w okno melancholijnie, mówiąc Nosz kBlad.pnga, kiedy wreszcie roztopi się ten śnieg! Polska telewizja postanowiła więc zrobić nam komercję niespodziankę i już poinformować nas o tym, co przy śpiewie ptaków powracających z ciepłych krajów oraz rozkwicie kwiatów zobaczymy...w telewizji.

Robiąc wiosenne porządki, przygotowując się do Wielkanocy oraz podziwiając piękną wiosenną przyrodę ujrzymy wspaniałe historie Polaków, Amerykanów, a także Włoszki i Rosjan. Pojawi się ponadto pięćdziesiąty ósmy trzysta czterdziesty trzynasty sezon ojca Rydzyka Mateusza, kontynuacja serialu O mnie się nie martw oraz dziewiąty sezon kultowego Pastwiska. Będzie w czym przebierać, więc na pewno opłacą Państwo abonament i nie pójdą Państwo na odwyk. Co to, to nie! Oto seriale, które będą nowością na polskiej scenie i o których informujemy:

  • Strażacy – byli Lekarze, są Pielęgniarki, policjanci jako części składowe, a także serial o służbie granicznej, czas więc zgłębić kolejne tajniki pracy zawodowej. Tym razem padło na strażaków. Będzie to więc trzeci część trylogii pt. 997,998 i 999, czyli 112. Już (nie)nie możemy się doczekać! Uwaga – będzie gorąco!
  • Uwikłani – czyli mini-Trudne sprawy. Coś dla wielbicieli ostrego kina. Wystąpią tu tak świetni aktorzy jak Anna Mucha, Olga Frycz, Marietta Żukowska i wielu innych.
  • Nie rób scen – no właśnie, nie rób scen, że znowu jakiś głupi serial! Ma on stanowić konkurencję dla Rodzinki kropka pel. Wystąpi w nim pewna płytka aktorka.
  • Agenci T.A.R.C.Z.Y – N.I.E.Z.W.Y.K.Ł.Y i P.O.R.U.S.Z.A.J.Ą.C.Y serial. Opowiada on o ruskich trollach na forum Onetu. Główni bohaterowie prowadzą śledztwa dotyczące różnych paranormalnych zjawisk, jak na przykład ostrzał Boejinga albo zajęcie Krymu.
  • Taliankaruski serial. Tytuł bynajmniej nie oznacza Italianki. To zaszyfrowana wiadomość – Talianka to inna forma wyrazu Talin, a od tego słowa już prosto do Stalin! W sumie nie jest to dziwne przy produkcji post-radzieckiej. Będzie mydlenie oczu jakąś Włoszką. Ale my wiemy swoje.

Uwaga! Zła wiadomość dla fanów programu The voice of Poland. Odwołano nową serię zaplanowaną właśnie na wiosnę z powodu zbyt małej ilości dochodów tymczasowego braku możliwości znalezienia nowych trenerów. Nie martwcie się jednak – następna edycja planowana jest na jesień. By dodatkowo umilić Wam czas oczekiwania na te świetne seriale, zaczerpnęliśmy opinii przypadkowych osób. Oto ich wypowiedzi:

  • Pani Stasia z Katowic: To okropne – nie będzie nowej edycji mojego ulubionego programu, Woj ofg Polen! Zapowiadają się lata chude, jak przepowiedziano w 1988 roku! To na pewno chodziło o to!
  • Pan Wiesław z Zielonej Góry: Sierale zapowiadajo się całkiem dobrze. Zwłaszcza ta Moron, bo ją bardzo lubię. Mam nadzieję, że Ranczo wciąż bydzie takie fajno!
  • Pani Brunhilda z Miechowa: To pięknie, że wyemitują serial o strażakach. Uwielbiam oglądać tak życiowe produkcje jak Szpital albo Szkoła! Takie programy mogą wiele nauczyć.
  • Pan Czesław z Wejherowa: Nie podoba mi się to, że puszczają jakieś głupoty! Kiedyś to było lepiej, jednak agent Bolek wyprzedał wszystko i od tamtego czasu nawet w telewizji nie ma niczego ciekawego!

Naszą wiosenną ofertę ujrzycie na ekranach już w marcu. Zapraszamy!

Źródło[edytuj]