NonNews:Wraca „Koło Fortuny”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Fanom udało się wymodlić reaktywację teleturnieju

4 sierpnia 2017

Sukces Milionerów sprawił, że Jacek Kurski także zapragnął reaktywować starą sprawdzoną markę. Po kilku rozmowach z Wojciechem Pijanowskim prezes TVP wpadł na pomysł, by przywrócić lubiany przez widzów teleturniej – Koło Fortuny.

W trzeciej odsłonie trójka graczy będzie obgadywać hasła nadsyłane przez widzów. Na kole będą pojawiać się kwoty 500 zł i jej wielokrotności – będą to tak zwane premie 500+, czyli dodatkowe świadczenia wypłacane z budżetu abonamentu radiowo-telewizyjnego. Główną nagrodą będzie luksusowy samochód marki Maybach ufundowany przez toruńskie przedsiębiorstwo Lux Veritatis. Pozostałe zasady gry będą takie same jak w ostatniej edycji prowadzonej przez Krzysztofa Tyńca.

Nowym prowadzącym teleturnieju został znany i lubiany przez wiele fanek Rafał Brzozowski – piosenkarz pop, który pochwalił się nową umową o pracę w programie Pytanie na śniadanie. I tak po Wojciechu Pijanowskim, Hansie Klossie, Czterdziestolatku oraz Timonowi program obejmie wokalista i idol piętnastolatek.

Pozostaje tylko zagadką kto zastąpi Magdę Masny – na razie Telewizja Polska organizuje casting. TVP wymaga od kandydatek ładnej urody, znajomości piosenek Rafała Brzozowskiego, lojalności wobec obecnej władzy oraz chęci odsłonięcia czterech liter na prośbę prowadzącego. Jak na razie producenci teleturnieju otrzymali tylko jedno CV od trzydziestoośmioletniej… Magdy, która spełnia wszystkie wymagania. Ot, jak tradycja to tradycja.

Koło Fortuny ma być kolejnym hitem Telewizji Polskiej, która wraca do korzeni. Oprócz niedawnego wielkiego powrotu Magazynu Kryminalnego 997 TVP przywróciła także takie marki jak: Sonda, Teleranek, Pegaz, Dziennik Telewizyjny oraz przemówienia Władysława Gomułk… wróć, przemówienie Beaty Szydło było jednorazowe i nie będzie powtórnie emitowane… Do reaktywacji już tylko pozostał Miś z okienka. Pytanie tylko, kto z misiem będzie pić drinki i kończyć program słowami A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w dupę. Wujek idzie na wódkę.

Źródło[edytuj]