NonNews:Wreszcie w Warszawie będzie energia!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

9 czerwca 2009

Tak! Wojtuś Olejniczak dostał się do Europarlamentu! Zagrał na nosie innym politykom czyhającym na mandat z Warszawy, ale to właśnie on go zgarnął. Teraz wszyscy Warszawiacy z niecierpliwością oczekują tylko jednego – energii!

Przez kilka tygodni przed głosowaniem mieszkańcy Warszawy mogli oglądać śliczną buzię Wojtusia obok napisu „Energia dla Warszawy”, które prawdopodobnie było jego hasłem. Tak czy inaczej, biorąc pod uwagę, że 90% jego elektoratu to panie w wieku 18-45, które poleciały na jego piękne błękitne oczy i śliczne białe ząbki. Jednak 10% jego elektoratu to byli mężczyźni. 5% to geje, więc 95% z tych 10 to normalni faceci głosujący na Olejniczaka. I to właśnie oni chcą wiedzieć o co chodzi z tą energią...

Sprawa jest oczywista – powiedział Igor Smirnow, prezydent NaddniestrzaOlejniczak chce zelektryfikować Warszawę. I od razu zgłaszam nasz kraj jako potencjalny dostarczyciel energii. Dostarczamy już prąd na tereny Mołdawii i południowej Ukrainy. Możemy zrobić rurociąg karpacki z prądem dla biednej Polski.

Nieco inną teorię ma kanclerz Angela MerkelPolska goni Europę i Rosję. Pewnie chodzi o elektrownię jądrową na Bemowie.

W sprawie wypowiedział się również Lech WałęsaPrzecież sprawa jest oczywista! To oczywista oczywistość! Olejniczak chce dostarczyć warszawiakom... yyy... kawy! Kawa dodaje... eee... energii!

Najbardziej zaciekawiła nas jednak wypowiedź Billa GatesaNiedługo ruszam z nowym portalem na wzór Jachu. Nazwa to E-Nergia. To ma być portal docierający dla USA, Kanady i wysp Pitcairn. Jednak jestem otwarty na propozycję otwarcia portalu dla warszawiaków.

Niestety, ani Wojtuś Olejniczak, ani bohater sloganu – Energia – nie chciały się wypowiedzieć w sprawie.

Źródło[edytuj]