NonNews:Wszyscy będziemy mulatami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Za 1000 lat czeka to nas wszystkich i nie mówię o okularach
Tak będziesz wyglądał, biały wojowniku…

9 listopada 2006

Wszyscy będziemy mulatami – twierdzi doktor Oliver Curry, który na zlecenie męskiej szowinistycznej telewizji dowiódł, że za tysiąc lat wszyscy będziemy mulatami z wielkimi piersiami i nie mniejszymi penisami.

Wskutek coraz większych piersi i coraz większych penisów, na świecie będą pojawiać się coraz większe piersi i coraz większe penisy. I nie da się tego zatrzymać. Za tysiąc lat mężczyźni będą przewracać się o swoje penisy, a kobiety balansować piersiami w bobslejach. W dodatku wszyscy będą mieli skórę koloru kawy z mlekiem. Oliver Curry, pytany o gatunek kawy, milczy.

Polscy rasiści są oburzeni. Doktor Curry nie tylko twierdzi, że wszyscy będą tego samego koloru skóry, ale w dodatku utrzymuje, że było tak w przeszłości, zanim się swołocz rozlazła po wszystkich kontynentach. Czyżby więc rasizm był tylko chwilowym przystankiem na drodze ewolucji? Dla Ku Klux Klanu to cios nie do pozazdroszczenia.

Są i dobre wiadomości. Za tysiąc lat będziemy wyżsi o średnio 15 centymetrów. Jedni, bo drudzy będą niżsi o te 15 centymetrów i tu zrealizują się zapędy nacjonalistycznej braci, choćby i nawet zlikwidowano państwa i utworzono jedno wielkie. Tę wersję gaszą jednak co przytomniejsi komentatorzy, którzy zapytują jak to mianowicie zamierzają postępować jednocześnie unifikacja i różnicowanie ras. Unifikacja i różnicowanie odmawiają komentarza.

Obdarzeni przez naturę mulaci to tylko dobre złego początki. W dalszym toku ewolucji zanikną nam bowiem w wyniku atrofii żuchwy, nogi, czoła, migdałki, bakalie i wszelkie pożywienie i rozrywka, które stawiają jakiś opór, a orgazm przyszłości będzie polegał na idealnym braku kontaktu z partnerem.

Źródło[edytuj]